3 ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI

تعمیر لوازم خانگی home appliances repair
ارور مایکروفر هیتاچی

کد خطا - ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI

3 ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI

ارور مایکروفر هیتاچی اشاره به مشکلات یا خطاهایی است که در مایکروفر هیتاچی ممکن است رخ دهد. این خطاها ممکن است به علت مسائل فنی، عملکرد نامناسب یا خرابی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رخ دهند. این خطاها می‌توانند توسط دستگاه نمایش داده شوند، با صداها و نشانگرهای خاصی همراه باشند یا در عملکرد مایکروفر تغییرات قابل توجهی ایجاد کنند.

مشکلات رایجی که ممکن است در مایکروفر هیتاچی رخ دهد، شامل ارورهای دما، ارورهای سیستم کنترل، ارورهای درب، ارورهای صوتی و غیره می‌شوند. به عنوان مثال، ممکن است در دستگاه پیامی مانند “C01″، “C02” یا “C00” نمایش داده شود که به مشکلات خاصی اشاره می‌کند. همچنین، ممکن است مایکروفر به طور تکراری صداهای خاصی را تولید کند که به مشکلاتی مانند وجود آب درون دستگاه، نقص در فناوری برداشت حرارت، خرابی درب یا سایر خطاهای سیستمی اشاره دارد.

بنابراین، هرگاه با خطاها یا پیام‌های نامعمول در مایکروفر هیتاچی مواجه شوید، توصیه می‌شود به دفترچه راهنمای کاربری دستگاه مراجعه کنید. در آنجا، شرح دقیقی از هر خطا و راه‌حل‌های ممکن برای آن ارائه شده است. همچنین، در صورت لزوم، می‌توانید با تماس با خدمات تجهیزان سرویس، راهنمایی و پشتیبانی لازم را دریافت کنید.

تخصصی ترین آموزش های مایکروویو را در مرکز آموزش تجهیزان سرویس تجربه کنید

 

فهرست ارور ها

کد خطای C01 مایکروفر هیتاچی

ارورعلت ارور
C01باز شدن درب

رفع ارور C01 ماکروفر هیتاچی:

ارور C01 مربوط به باز شدن درب هنگام عملکرد سنسور وزن می باشد. برای رفع ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI،  سنسور وزن چک شده و در صورت نیاز تعویض شود.

کد خطای C02 ماکروویو هیتاچی

ارورعلت ارور
C02سینی سرامیکی

رفع ارور C02 ماکروفر هیتاچی:

ارور C02 مربوط به قرار ندادن سینی سرامیکی داخل دستگاه می باشد. برای رفع ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI، سینی سرامیکی داخل دستگاه قرار داده شود.

حتما بخوانید : کد های خطای انواع برندهای مایکروویو، مایکروفر و سولاردم
 

کد خطای C00 مایکروویو هیتاچی

ارورعلت ارور
C00سنسور وزن

رفع ارور C00 ماکروفر هیتاچی:

ارور C00 مربوط به عدم کالیبره بودن سنسور وزن است. برای رفع ارور ماکروفر هیتاچی، سنسور وزن کالیبره شود.

 

3 کد خطا مایکروویو هیتاچی HITACHI

تعمیر تخصصی مایکروویو هیتاچی HITACHI

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تجهیزان سرویس نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر هیتاچی در کرج می باشد.

در این مقاله از وبلاگ تجهیزان سرویس به بررسی کد خطا – 3 ارور مایکروفر هیتاچی HITACHI پرداختیم. با ثبت درخواست تعمیرات دستگاه خود به صورت آنلاین یا تلفنی از خدمات نصب، سرویس و تعمیر تجهیزان سرویس بهره مند شوید.

فرم ثبت درخواست

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید

فرم ثبت درخواست تست اشعه

درخواست سرویس ایمن سازی اشعه (تست اشعه) مایکروویو و سولاردم خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید