10 ارور مایکروفر ال جی LG

تعمیر لوازم خانگی home appliances repair
10 ارور مایکروفر ال جی

کد خطا - ارور مایکروفر ال جی LG

10 ارور مایکروفر ال جی LG

کد خطا – راهنمای تشخیص و رفع ارورهای مایکروفر ال جی LG: راهکارهای عملی برای حل مشکلات و بهبود عملکرد دستگاه

در این مقاله، به بررسی کدهای خطا و ارورهای شایع در مایکروفرهای ال جی LG می‌پردازیم و راهکارهای عملی را برای تشخیص و رفع این ارورها ارائه می‌دهیم. با استفاده از این راهنما، شما قادر خواهید بود 10 ارور مایکروفر ال جی LG را به صورت حرفه‌ای تشخیص داده و بهبود عملکرد دستگاه خود را تجربه کنید.

در این راهنما، به تفصیل به کدهای خطا و ارورهایی که ممکن است در مایکروفرهای ال جی LG بروز کنند، می‌پردازیم. ارائه راهکارهای عملی به شما کمک می‌کند تا این ارورها را به دقت تشخیص داده و مشکلات را بهبود بخشید. همچنین، ما راهکارهایی را ارائه می‌دهیم تا بتوانید به صورت حرفه‌ای این مشکلات را رفع کنید و عملکرد بهتری از دستگاه خود را تجربه کنید.

علاوه بر ارورها، ما نکاتی را برای نگهداری و عملکرد بهینه مایکروفر ال جی LG نیز ارائه می‌دهیم. با دنبال کردن این راهنما، می‌توانید عمر مفید دستگاه خود را بیشتر کنید و از عملکرد بهتری از آن بهره‌برده شوید. با توجه به راهنمایی‌های ما، می‌توانید به صورت حرفه‌ای با مشکلات رایج مایکروفر ال جی LG برخورد کرده و عملکرد بهتری را تجربه کنید.

تخصصی ترین آموزش های مایکروویو را در مرکز آموزش تجهیزان سرویس تجربه کنید

 

فهرست ارور ها

کد خطا - ارور مایکروفر ال جی LG

کد خطای E-01 مایکروویو ال جی

ارورعلت ارور
E-01اتصال کوتاه شدن ترمیستور

رفع ارور E-01 ماکروفر ال جی:

در حالت کارکرد کانوکشن، هرگاه ترمیستور بیشتر از 4 ثانیه اتصال کوتاه شود، ارور E-01  توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، در این حالت ترمیستور اتصال کوتاه شده است و باید این قطعه تعویض گردد.

کد خطای E-02 مایکروفر ال جی

ارورعلت ارور
E-02دمای کوره در برنامه کانوکشن

رفع ارور E-02 ماکروفر ال جی:

در حالت کارکرد کانوکشن، هرگاه دمای داخل کوره در مدت زمان 10 دقیقه کمتر از 100 درجه باشد، ارور E-02  توسط نمایشگر نشان داده می شود. خطای E-02 معمولا زمانی رخ می دهد که ایرادی در سیستم کانوکشن ایجاد شده باشد.  برای رفع ارور E-02 مایکروفر ال جی، هیتر کانوکشن تعویض گردد.

کد خطای F-01 مایکروفر ال جی

ارورعلت ارور
F-01دمای کوره در برنامه کانوکشن

رفع ارور F-01 مایکروویو LG:

در حالت کانوکشن، اگر دمای داخل کابین در مدت زمان 10 دقیقه کمتر از 100 درجه باشد، ارور F-01 نمایان می شود. خطای F-01 معمولا زمانی رخ می دهد که ایرادی در سیستم کانوکشن ایجاد شده باشد. برای رفع ارور F-01 مایکروفر ال جی، هیتر کانوکشن تعویض گردد.

10 ارور مایکروفر ال جی LG

کد خطای E-03 ماکروفر ال جی

ارورعلت ارور
E-03افزایش دمای داخل کوره

رفع ارور E-03 ماکروویو LG:

در حالت کارکرد خنک کنندگی، هرگاه بعد از 30 دقیقه دمای داخل کوره بیشتر از 100 درجه شود، ارور  E-03 توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، ترمیستور و هیتر چک شود و در صورت معیوب بودن تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای E-05 مایکروفر ال جی

ارورعلت ارور
E-05بالا بودن دمای داخل کوره

رفع ارور E-05 ماکروفر LG:

در حالت کارکرد کانوکشن در دمای 40 درجه، هرگاه دمای داخل کوره در مدت زمانی بیشتر از 4 ثانیه بیشتر از 70 درجه باشد، ارور E-05 نشان داده می شود. در این حالت دمای دستگاه از 40 درجه بیشتر بوده و امکان افزایش دما وجود ندارد.

حتما بخوانید : کد های خطای انواع برندهای مایکروویو، مایکروفر و سولاردم

کد خطای E-10 مایکروویو ال جی

ارورعلت ارور
E-10گیر کردن دکمه های دستگاه

رفع ارور E-10 ماکروفر ال جی:

در حالت کارکرد آغازین و شروع به کار دستگاه، هرگاه دکمه های دستگاه به علت گیر کردن اتصال کوتاه باشند، ارور E-10 توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، در این حالت علت گیر کردن دکمه ها بررسی و رفع شود درغیر اینصورت برد الکترونیکی ممکن است آسیب دیده باشد.

کد خطای F-10 مایکروفر ال جی

ارورعلت ارور
F-10گیر کردن دکمه های دستگاه

رفع ارور F-10 مایکروفر ال جی:

این ارور زمانی رخ می دهد که کلید های دستگاه به داخل گیر کرده باشند. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، در این حالت علت گیر کردن دکمه ها بررسی و رفع شود درغیر اینصورت برد الکترونیکی ممکن است آسیب دیده باشد.

کد خطای F-02 ماکروفر ال جی

ارورعلت ارور
F-02ترمیستور کانوکشن

رفع ارور F-02 مایکروویو ال جی:

در حالت کارکرد کانوکشن، هرگاه دمای داخل کوره بعد از مدت زمان 1 دقیقه اگر ترمیستور اتصال کوتاه شده باشد، ارور F-02 توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، ترمیستور و هیتر چک شود و در صورت معیوب بودن تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای F-11 ماکروویو ال جی

ارورعلت ارور
F-11کارکرد برنامه کانوکشن

رفع ارور F-11 مایکروویو ال جی:

در حالت کارکرد کانوکشن، هرگاه بعد از 30 دقیقه دمای داخل کوره بیشتر از 100 درجه شود، ارور  F-11 توسط نمایشگر نشان داده می شود (فن کانوکشن روشن-فن خنک کننده خاموش می شود). برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، ترمیستور و هیتر چک شود و در صورت معیوب بودن تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای F-14 مایکروفر ال جی

ارورعلت ارور
F-14کارکرد مد تخمیر برنامه کانوکشن

رفع ارور F-14 مایکروویو ال جی:

در حالت کارکرد مد تخمیر 40 درجه کانوکشن، هرگاه دمای داخل کوره بعد از 4 ثانیه بیشتر از 70 درجه باشد، ارور F-14  توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر ال جی LG، صبر کنید مایکروویو خنک شود سپس مد تخمیر 40 درجه را مجدد تنظیم کنید.

10 ارور مایکروفر ال جی LG

تعمیر تخصصی مایکروفر ال جی LG 

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تجهیزان سرویس نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر ال جی در کرج می باشد.

در این مقاله از وبلاگ تجهیزان سرویس به بررسی کد خطا – ارور مایکروفر ال جی LG پرداختیم. با ثبت درخواست تعمیرات دستگاه خود به صورت آنلاین یا تلفنی از خدمات نصب، سرویس و تعمیر تجهیزان سرویس بهره مند شوید.

فرم ثبت درخواست

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید

فرم ثبت درخواست تست اشعه

درخواست سرویس ایمن سازی اشعه (تست اشعه) مایکروویو و سولاردم خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید