7 ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux

تعمیر لوازم خانگی home appliances repair
7 ارور مایکروفر الکترولوکس

کد خطا - ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux

7 ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux

 

کشف ارورهای مایکروفر الکترولوکس Electrolux و راهکارهای خلاقانه برای رفع آن‌ها

در این متن به بررسی کدهای خطا و مشکلات رایج در مایکروفرهای الکترولوکس Electrolux می‌پردازیم و راهکارهایی را ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کنند به صورت خلاقانه و منحصر به فرد این مشکلات را شناسایی و رفع کنید. با استفاده از این توضیح، شما قادر خواهید بود بهبود عملکرد دستگاه خود را تجربه کنید و به راحتی با ارورهای مایکروفر الکترولوکس Electrolux روبرو شوید.

همچنین به تفصیل به کدهای خطا و مشکلات شایعی که در مایکروفرهای الکترولوکس Electrolux ممکن است بروز کنند، می‌پردازیم. این کدهای خطا می‌توانند به صورت رمزگشایی شده باشند و برای شما به عنوان کاربر ممکن است پیچیده به نظر برسند. با ارائه راهکارهای خلاقانه و منحصر به فرد، ما به شما کمک می‌کنیم تا به سادگی این کدها را تفسیر کنید و مشکلات را شناسایی کنید.

استفاده از روش‌های خلاقانه و منحصر به فرد می‌تواند به شما در رفع ارورها و بهبود عملکرد مایکروفر الکترولوکس Electrolux کمک کند. همچنین، با داشتن راهنمایی‌های خاص، شما قادر خواهید بود به صورت مستقل ارور مایکروفر الکترولوکس را تشخیص داده و راه حل‌های اختصاصی برای آن‌ها پیدا کنید. با استفاده از این توضیح، شما می‌توانید به صورت خلاقانه و با رویکردی منحصر به فرد با ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux خود روبرو شوید و بهبود عملکرد بهتری از دستگاه خود را تجربه کنید.

تخصصی ترین آموزش های مایکروویو را در مرکز آموزش تجهیزان سرویس تجربه کنید

 

فهرست ارور ها

کدهای خطای مایکروفر الکترولوکس Electrolux

 

کد خطای E-24 مایکروفر الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-24دمای بالای کوره

رفع ارور E-24 ماکروفر الکترولوکس:

در حالت کارکرد دستگاه، هرگاه دمای داخل کوره بالاتر از 100 درجه فارنهایت باشد، ارور E-24 توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux، ترمیستور و هیتر چک شود و در صورت معیوب بودن تعویض گردد- در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای E-22 مایکروویو الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-22سنسور حرارتی اتصال کوتاه شده است

رفع ارور E-22 ماکروفر الکترولوکس:

برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux، سنسور حرارتی، سیم کشی تا برد چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای E-21 مایکروفر الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-21سنسور حرارتی مدار باز شده است

رفع ارور E-21 ماکروفر الکترولوکس:

جهت برطرف کردن ارور مایکروفر الکترولوکس، سنسور حرارتی، سیم کشی تا برد چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

حتما بخوانید : کد های خطای انواع برندهای مایکروویو، مایکروفر و سولاردم
 

کد خطای E-23 مایکروویو الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-23افزایش دمای کوره

رفع ارور E-23 ماکروفر الکترولوکس:

در حالت کارکرد پیش گرمایش، هرگاه دمای داخل کوره در 30 دقیقه بالا نرود، ارور E-23 توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux، سنسور دما و هیتر چک شود و در صورت معیوب بودن تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای مایکروویو الکترولوکس Electrolux

کد خطای -SE- مایکروویو الکترولوکس

ارورعلت ارور
-SE-کلید های نمایشگر

رفع ارور -SE- ماکروویو الکترولوکس:

در حالت کارکرد آغازین و شروع به کار دستگاه، هرگاه دکمه های دستگاه اتصال کوتاه باشند، ارور -SE- توسط نمایشگر نشان داده می شود. برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux، در این حالت دکمه ها معیوب است و باید این قطعه تعویض گردد.

کد خطای E-11 مایکروویو الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-11سنسور گاز

رفع ارور E-11 ماکروفر الکترولوکس:

سنسور گاز یا رطوبت اتصال کوتاه شده است. برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux، سنسور گاز یا رطوبت، سیم کشی تا برد چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

کد خطای E-12 مایکروویو الکترولوکس

ارورعلت ارور
E-12سنسور گاز

رفع ارور E-12 ماکروفر الکترولوکس:

سنسور گاز یا رطوبت مدار باز شده است. برای رفع ارور مایکروفر الکترولوکس، سنسور گاز یا رطوبت، سیم کشی تا برد چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد-در غیر اینصورت ایراد مربوط به برد الکترونیکی می باشد.

ارور های ماکروفر الکترولوکس Electrolux
تعمیر تخصصی مایکروویو الکترولوکس Electrolux

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تجهیزان سرویس نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر الکترولوکس در کرج می باشد.

در این مقاله از وبلاگ تجهیزان سرویس به بررسی کد خطا – ارور مایکروفر الکترولوکس Electrolux پرداختیم. با ثبت درخواست تعمیرات دستگاه خود به صورت آنلاین یا تلفنی از خدمات نصب، سرویس و تعمیر تجهیزان سرویس بهره مند شوید.

فرم ثبت درخواست

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید

فرم ثبت درخواست تست اشعه

درخواست سرویس ایمن سازی اشعه (تست اشعه) مایکروویو و سولاردم خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

برای پاسخگویی سریعتر لطفا به آنلاین چت پیام دهید